Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

3e klasse 07

Datum Thuis Uit Uitslag
04-06-2022 Unicum JO13-3 Lelystad '67 JO13-2 3 - 0
01-06-2022 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 Zeewolde JO13-4 2 - 2
28-05-2022 SDC Putten JO13-2 Zeewolde JO13-4 7 - 4
21-05-2022 Zeewolde JO13-4 EFC '58 JO13-1 2 - 2
21-05-2022 Lelystad '67 JO13-2 DVS'33 Ermelo JO13-3 2 - 0
21-05-2022 asv Dronten JO13-3 Batavia '90 JO13-2 0 - 1
21-05-2022 Sparta Nijkerk JO13-3 SDC Putten JO13-2 0 - 1
21-05-2022 Zeewolde JO13-3 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 3 - 2
14-05-2022 Batavia '90 JO13-2 Unicum JO13-3 1 - 2
14-05-2022 EFC '58 JO13-1 Lelystad '67 JO13-2 8 - 1
14-05-2022 DVS'33 Ermelo JO13-3 asv Dronten JO13-3 5 - 0
14-05-2022 SDC Putten JO13-2 Zeewolde JO13-3 5 - 3
07-05-2022 Batavia '90 JO13-2 DVS'33 Ermelo JO13-3 0 - 4
07-05-2022 Sparta Nijkerk JO13-3 Lelystad '67 JO13-2 2 - 6
07-05-2022 Unicum JO13-3 SDC Putten JO13-2 4 - 3
30-04-2022 Lelystad '67 JO13-2 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 3 - 2
23-04-2022 Zeewolde JO13-4 FC Horst JO13-2 4 - 2
23-04-2022 SDC Putten JO13-2 EFC '58 JO13-1 3 - 2
23-04-2022 asv Dronten JO13-3 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 4 - 1
23-04-2022 Sparta Nijkerk JO13-3 Lelystad '67 JO13-2 -
23-04-2022 Unicum JO13-3 DVS'33 Ermelo JO13-3 3 - 1
23-04-2022 Zeewolde JO13-3 Batavia '90 JO13-2 5 - 1
13-04-2022 FC Horst JO13-2 SDC Putten JO13-2 3 - 5
09-04-2022 DVS'33 Ermelo JO13-3 Zeewolde JO13-4 4 - 3
09-04-2022 FC Horst JO13-2 Zeewolde JO13-3 2 - 5
09-04-2022 Lelystad '67 JO13-2 asv Dronten JO13-3 7 - 0
09-04-2022 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 SDC Putten JO13-2 0 - 3
09-04-2022 EFC '58 JO13-1 Unicum JO13-3 1 - 1
09-04-2022 Batavia '90 JO13-2 Sparta Nijkerk JO13-3 0 - 3
02-04-2022 Zeewolde JO13-3 EFC '58 JO13-1 2 - 3
02-04-2022 Sparta Nijkerk JO13-3 asv Dronten JO13-3 7 - 1
02-04-2022 Unicum JO13-3 Lelystad '67 JO13-2 -
26-03-2022 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 Unicum JO13-3 2 - 4
26-03-2022 Zeewolde JO13-3 DVS'33 Ermelo JO13-3 3 - 0
19-03-2022 Zeewolde JO13-4 Lelystad '67 JO13-2 3 - 1
19-03-2022 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 DVS'33 Ermelo JO13-3 4 - 1
19-03-2022 EFC '58 JO13-1 FC Horst JO13-2 5 - 6
19-03-2022 SDC Putten JO13-2 Batavia '90 JO13-2 10 - 0
19-03-2022 Unicum JO13-3 Sparta Nijkerk JO13-3 0 - 2
19-03-2022 Zeewolde JO13-3 asv Dronten JO13-3 6 - 2
12-03-2022 DVS'33 Ermelo JO13-3 SDC Putten JO13-2 0 - 1
12-03-2022 Unicum JO13-3 Zeewolde JO13-3 2 - 3
12-03-2022 asv Dronten JO13-3 FC Horst JO13-2 2 - 1
12-03-2022 Batavia '90 JO13-2 EFC '58 JO13-1 1 - 0
12-03-2022 Sparta Nijkerk JO13-3 Zeewolde JO13-4 2 - 1
05-03-2022 Zeewolde JO13-4 Unicum JO13-3 2 - 3
05-03-2022 EFC '58 JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-3 2 - 1
05-03-2022 FC Horst JO13-2 Lelystad '67 JO13-2 13 - 1
05-03-2022 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 Batavia '90 JO13-2 3 - 1
05-03-2022 SDC Putten JO13-2 asv Dronten JO13-3 7 - 1
26-02-2022 SDC Putten JO13-2 Lelystad '67 JO13-2 10 - 1
19-02-2022 FC Horst JO13-2 DVS'33 Ermelo JO13-3 2 - 3
19-02-2022 Lelystad '67 JO13-2 Zeewolde JO13-3 2 - 3
19-02-2022 EFC '58 JO13-1 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 1 - 0
12-02-2022 DVS'33 Ermelo JO13-3 EFC '58 JO13-1 4 - 1
12-02-2022 Batavia '90 JO13-2 FC Horst JO13-2 3 - 2
12-02-2022 asv Dronten JO13-3 Zeewolde JO13-4 0 - 1
12-02-2022 Sparta Nijkerk JO13-3 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 6 - 1
05-02-2022 Zeewolde JO13-4 Batavia '90 JO13-2 1 - 2
05-02-2022 EFC '58 JO13-1 asv Dronten JO13-3 5 - 3
05-02-2022 Zeewolde JO13-3 Sparta Nijkerk JO13-3 1 - 2
02-02-2022 Lelystad '67 JO13-2 Batavia '90 JO13-2 2 - 2
29-01-2022 Zeewolde JO13-4 Zeewolde JO13-3 1 - 6
29-01-2022 DVS'33 Ermelo JO13-3 Sparta Nijkerk JO13-3 0 - 4
29-01-2022 asv Dronten JO13-3 Unicum JO13-3 1 - 6
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!